Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 20.12.2019, 16:32
Sadlok w środku był już przerabiany i to była tragedia. A lepszego lewego obrońcy niż Sadlok choćby z wczoraj nie znajdziemy. Tak więc sa ważniejsze pozycje do przemyślenia, mianowicie alternatywa dla Brozka, Kuby i Bashy bez ktorych nie istniejemy.