Temat
:
[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
63
20.12.2019, 16:32
Sadlok w środku był już przerabiany i to była tragedia. A lepszego lewego obrońcy niż Sadlok choćby z wczoraj nie znajdziemy. Tak więc sa ważniejsze pozycje do przemyślenia, mianowicie alternatywa dla Brozka, Kuby i Bashy bez ktorych nie istniejemy.
guardian_angel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do guardian_angel
Znajdź inne posty napisane przez guardian_angel