Szneka napisał(a):

|
Bardzo fajne kryminały autorstwa Przemysława Semczuk czytałem. TAK BĘDZIE PROśCIEJ akcja dzieje się w 1993 roku w jeleniej Górze i okolicach i TO NIE PRZYPADEK akcja dzieje się w Zgorzelcu w latach 90 tych
|
tę drugą czytałam, rzeczywiście spoko, też polecam