Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 20.12.2019, 13:05
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jednocześnie powiedział, że poza Sadlokiem nie ma lewego obrońcy i dlatego musi tam grać. Tutaj jakoś nie bawił się w dyplomacje. Ponadto co innego "nie powiedzenie złego słowa na piłkarza Wisły", a co innego uporczywe bronienie go i twierdzenie, że "Janicki jest dużo lepszym piłkarzem niż opinia o nim". Podsumowując, dalej nie uważam, że mówił dobrze o Janickim bo tak musiał tylko dlatego, że tak uważa.
Zwaz na to że Kania chyba z 4 razy pytał o Janickiego i to potęgowało "reakcje obronną" u Skowronka.
Ponadto w pierwszym meczu zagrał para Wasyl - Klemenz mając w obwodzie Janickiego. Szybko się jednak okazało że w obecnej formie Wasyla niestety i Janicki jest lepszy. Nawet mimo tylu baboli.

Skowronek wygląda na inteligentnego gościa który raczej bardzo obiektywnie ocenia zawodników, jednak co by nie mówić: nie płacą mu za przypodobanie się kibicom lub dziennikarzom, ale za zarządzanie grupą piłkarzy, w tym dbanie o ich morale.
Idę o zakład, że jeśli kupią obrońcę klasy np Arsenicia czy kogos pokroju Lewczuka to posadzi Janickiego na ławę. Proste.