Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.12.2019, 12:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Skowronek nie powiedział i nie powie złego słowa na żadnego zawodnika. Przynajmniej dopóki dany zawodnik będzie piłkarzem Wisły.

Czy wyobrażasz sobie sytuację że przed ostatnim meczem w roku powie: Janicki jest słaby i gra bo musi? Jak to miałoby wpłynąć na jego morale?

Jak będzie miał lepszy materiał zawodniczy to z niego korzysta. A na dzisiaj skład osobowy jest taki a nie inny. Póki kogoś nie podpiszą to też nie powiedzą: na pewno będziemy mieć nowego super środkowego obrońcę. A jak żaden nie zdecyduje się na grę w Wiśle ?

Zresztą Skowronek powiedział że codziennie kilkunastu zawodników odmawia Wiśle. To powinno Wan dać do myślenia, że łatwiej powiedzieć że się wzmocnimy niz to zrobić i nawet biorąc pod uwagę że nas stać.
Jednocześnie powiedział, że poza Sadlokiem nie ma lewego obrońcy i dlatego musi tam grać. Tutaj jakoś nie bawił się w dyplomacje. Ponadto co innego "niepowiedzenie złego słowa na piłkarza Wisły", a co innego uporczywe bronienie go i twierdzenie, że "Janicki jest dużo lepszym piłkarzem niż opinia o nim". Podsumowując, dalej nie uważam, że mówił dobrze o Janickim bo tak musiał tylko dlatego, że tak uważa.

Dodam jeszcze, że twierdził, że to nie stricte obrona jako formacja jest naszym największym problemem (w czym się zgadzam), tylko bronienie jako zespół. Mówił, że dużo bramek tracimy przez brak typowej szóstki i to jest priorytet, bo przez jej brak tracimy bramki, który później, całkiem niesłusznie idą na konto środkowych obrońców.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 20.12.2019 o godz. 12:57.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."