Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.12.2019, 11:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O ile nikt nie wątpi że Janicki jest słabym obrońcą (chociaż po meczu z ŁKS-em cofam że najgorszym w lidze), o tyle winienie go o oczywisty babol sędziego i ekipy VAR jest słabe. Po raz kolejny jest krzywdzony przez ekipę z gwizdkiem.

Poza tym nie pozyskamy raczej dwóch stoperów przy innych potrzebach kadrowych, a Janicki jest aktualnie i tak sto razy lepszy od Wasilewskiego (co do którego ręki nikt nie ma wątpliwości).

I proszę, nie piszcie o Szocie.
Skowronek u Kanii w weszło.fm miał inne zdanie na ten temat. Wręcz sugerował, że Janicki to będzie ważny zawodnik w jego rotacji (najniżej pierwszy rezerwowy) oraz raczej ściągną lewego obrońcę i przesuną Sadloka do środka niż ściągną kolejnego stopera.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."