Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1478
Stary 20.12.2019, 09:24
To co po serii 10 w.......ach idziemy na serię 10 zwycięstw? Ostatnie 10 kolejek możemy podzielić na 3 etapy:

1. Kluczowe będą pierwsze mecze po przerwie. Terminarz jest tak złożony, że pierwsze 4 mecze mamy w miarę spoko:
(Jaga (D), Zagłębie (W), Korona (D), Płock (D)). Te mecze są naprawdę bardzo ważne i patrząc na to co nas będzie czekało później nie wyobrażam sobie zgarnięcia tu mniej niż 7 oczek.

2. Następnie czekają nas 4 mecze gdzie o punkty może być bardzo ciężko:
(Cracovia (W), Lech (D), Piast (W), Legia (D). Tutaj 4-5 oczek uznam za wynik satysfakcjonujący.

3. Kończymy z Rakowem u siebie i wyjazdem do Gdyni. Wygrana z Rakowem obowiązkiem, i nie dać się przewieź świni.

Wiadomo to tylko luźne rozważania. Ale żeby być w jako takiej sytuacji wyjściowej przed rundą spadkową trzeba w tych 10 meczach uciułać minimum 13 punktów. Jeśli spapramy pierwsze 4 mecze z których 3 gramy u siebie z dosyć przyjemnymi rywalami to o utrzymanie będzie niezwykle ciężko. Natomiast jeśli uda się zdobyć tam 9 punktów to wydaje mi się że misję zakończymy sukcesem.

Konieczne są wzmocnienia, bo nawet w tych zwycięskich ostatnio meczach nie wyglądało to zbyt dobrze i ja sobie utrzymania z taką kadrą nie wyobrażam.
Odpowiedz cytując