Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 20.12.2019, 08:12
Mam tylko nadzieję że Janicki z Wasilewskim już nie powąchają murawy, no chyba że w rezerwach tam sobie mogą grać do woli. Dobrze ze runda się kończy, każda formacja wymaga poważnego wzmocnienia i mam nadzieję że tak się też stanie.