Mamy 3 pkt i to jest najważniejsze. Styl za chwilę się zapomni. Teraz odpowiednio przygotować się do wiosny i obowiązkowy transfer napastnika, by odciążyć Pawła oraz stopera do pary dla Klemenza. Wasyl moze być w obwodzie na zmiany, ale Janicki emu bym podziękował.
Ogólnie dziś duży wpływ na wynik miał sędzia. Powinny być dla nich jakieś kary. Zarówno dla głównego jak i sędziów Var. Chcę być obiektywny więc trochę głównego mogę zrozumieć, bo jak dostaje info sprawdź sytuację, to jednak jest dla niego presją, że podjął zła decyzję (mam na myśli karny dla ŁKSu, bo go nie powinno być).
Dziś spory plus dla Buchala, Sadloka, Maka. Poza tym pozytywnie znów Chuca, Basha, Paweł, Kuba.
Wasyl, co wypracował to oddał rywalom więc bilans na zero

ale pamiętajmy, on ma już prawie 40 lat i wymaganie by grał jak 20latek też są nie na miejscu.