Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 19.12.2019, 23:10
Mam nadzieje ze to byl ostatni mecz Janickiego w naszej koszulce. Maly oddech mozna wziasc ale przed nami wciaz gigantyczna robota gdzie bedziemy potrzebowac duzo szczescia i zdrowia zawodnikow. Oby to wszystko wypalilo na wiosne.