Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 19.12.2019, 22:37
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Trzeba przyznać, że wielkie szczęście w tym meczu. Gdyby nie czerwona kartka to na 99,9% byśmy tego nie wygrali. Gra fatalna niestety, potrzeba dużych zmian w tej drużynie.
Czyli dawałeś przed meczem 0.01% szans na wygraną?

Przecież nie wiesz jak zagrałby ŁKS w 11 a nie 10 i jak Wisła by zareagowała.


Ja widziałem dzisiaj większą determinację Wiślaków do wygrania meczu. Za to brawa. Wynik ustawiony przez sędziego. Regulaminowo powinno być 4-1 dla nas.

Pawłowski mi bardzo imponuje, ostatni w tym wieku chyba Chrapek prezentował się tak dojrzałe. Zaraz po Maku najlepszy transfer lata.