bridgeburner napisał(a):

Ale widac ze wystarczy trener z glowa na karku i mozna sensownie stałe fragmenty rozegrac nawet z tym materialem ludzkim a nie płakac, ze tylko piłkarze słabi, tak samo jest i była alternatywa dla Wojtkowskiego, duzo dobrej roboty robi Pawłowski (oczywisice również popelnia jeszcze bledy)
Kuba musi odbudowac sie fizycznie zima bo widac, ze momentami nie domaga, 3-4 nowych piłkarzy do tego i utrzymac sie damy rade, te ostanie 6 punktow diametralnie nastroje poprawiaja
|
Wiesz co jest silną stroną słabych drużyn?
Stałe fragmenty i kontry

Słabi jesteśmy nie ma co zaklinać rzeczywistości