Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.12.2019, 21:00
Jedyny pozytyw, że trochę Sadlok wraca do żywych, tylko coś nie tak z tymi korkami slizga się już któryś mecz, aczkolwiek nieźle zagrał jak kiedyś, miał pęd do przodu..rowniez chciałbym na wiosnę żeby nie było miejsca dla Janicki ego... Kogoś potrzeba bardzo na środek do pary z Klemenzem