Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.12.2019, 20:57
Ten mecz musieliśmy wygrać i to się udało, to jest najważniejsze. Niemniej jednak obrony to my nie mamy i jeżeli nie będzie w tej formacji sensownych wzmocnień to ja nie widzę szans na jakąkolwiek poprawę. O ile jeszcze Klemenz to piłkarz, który wydaje się być rozwojowy to Janicki nie nadaje się do E-klapy. Z resztą metryki nie oszuka również Wasyl. Rozpływam się za to nad mądrością, doświadczeniem i umiejętnościami Kuby. Mój Boże... jak to obnaża katastrofalny poziom E-klapy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga