Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.12.2019, 20:12
Mecz pięknie się potoczył, Brozio schodzący na bok bankowo nie strzeliłby, a tu czerwo i cudowny rzut wolny.

Dobrze ze sedzia chcial wydrukowac, dzieki temu zrobiło się 1:3, gdyby nie to to do przerwy byloby pewnie 0:1 i nerwowa na maxa, a tak to bylo praktycznie po meczu, dzieki sedzio!!!

To będą wesołe święta !!!