|
Mecz pięknie się potoczył, Brozio schodzący na bok bankowo nie strzeliłby, a tu czerwo i cudowny rzut wolny.
Dobrze ze sedzia chcial wydrukowac, dzieki temu zrobiło się 1:3, gdyby nie to to do przerwy byloby pewnie 0:1 i nerwowa na maxa, a tak to bylo praktycznie po meczu, dzieki sedzio!!!
To będą wesołe święta !!!
|