Temat
:
[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Lvcas
Member
Od: 11.2019
Offline
#
28
19.12.2019, 20:02
Trzeba przyznać, że wielkie szczęście w tym meczu. Gdyby nie czerwona kartka to na 99,9% byśmy tego nie wygrali. Gra fatalna niestety, potrzeba dużych zmian w tej drużynie.
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 19.12.2019 o godz. 20:13.
Lvcas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lvcas
Znajdź inne posty napisane przez Lvcas