|
Dobrze ze koniec rundy. Zrobiliśmy wszystko by dalej być w grze, dobrze że ŁKS grał w dziesiątkę bo fizycznie by nas zmiażdżyli... Na wiosnę jestem już jakoś spokojny. Dobrze przygotować się kondycyjnie wy.......ic paru Parodystow na ławkę. Wzmocnic obronę I kupić napastnika. Skończyło się happy endem
|