Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.12.2019, 19:58
Dobrze ze koniec rundy. Zrobiliśmy wszystko by dalej być w grze, dobrze że ŁKS grał w dziesiątkę bo fizycznie by nas zmiażdżyli... Na wiosnę jestem już jakoś spokojny. Dobrze przygotować się kondycyjnie wy.......ic paru Parodystow na ławkę. Wzmocnic obronę I kupić napastnika. Skończyło się happy endem