Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.12.2019, 18:53
Zajebiście, że prowadzimy, ale to się ogląda jak jakąś paraolimpiadę

w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Może jakaś zrzutka na rozwiązanie kontraktu z Janickim? Paralityk jakich mało.
Popieram. Dawno nie było w Wiśle takiej osobliwości. I absolutnie nie chodzi mi tu o rzut karny, bo ręki tam raczej nie było.