Zajebiście, że prowadzimy, ale to się ogląda jak jakąś paraolimpiadę
w0lno. napisał(a):

|
Może jakaś zrzutka na rozwiązanie kontraktu z Janickim? Paralityk jakich mało.
|
Popieram. Dawno nie było w Wiśle takiej osobliwości. I absolutnie nie chodzi mi tu o rzut karny, bo ręki tam raczej nie było.