Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
 
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.12.2019, 17:02
szalenie wazny , zapowiadajacy sie ciezki mecz , o punkty nie bedzie łatwo , ale mysle ze o jedna bramke wiecej My zdobędziemy , mysle ze w tym meczu padnie kilka bramek , i niech Wisła wygra chocby 3-2, byle 3 pkt powedrowały pod Wawel, choc po glowie mi chodzi taki wynik 2-2 tez w sumie nie bedzie tragicznyNaprzód Wisło,Naprzód TS.....