Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37137
Stary 19.12.2019, 15:57
Ale kompromitacja opozycji. Mieli możliwość zablokować szkodników z PISu , i zabrakło ich na głosowaniu.Ci kolesie z Sejmu (i Senatu) są tam rzeczywiście tylko dla koryta.