Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22369
Stary 18.12.2019, 16:52
Tak samo sobie na zchodozie pradzili jak i u nas. Wszędzie sa mniejsze lub większe akcje a wy tu pitu pitu ze tam jest cacy. Niejednej kibic dostal nozem na tym zajebistym zachodzie i juz nie żyje. Po prostu każdy kraj ma swoj odlam fanatyzmu, u nas jest ultrasowo, kibice maja uklady w klubach w Anglii piro itp raczej nie uswidczy ale dac sobie po mordach lubią, w Niemczech z kolei utras stoi dobrze a i wjazdy na murawe im nie obce, a we Wloszech Napoli czy Lazio lubi dac komus nozem w cialpo,szczególnie w europejskich pucharach i tez trzesa klubami i tez piłkarze potrafią dostac kare w postaci oddawania koszulek za slaba gre. Takze nie pieprzcie głupot. U nas po prostu jest jeszcze ten czynnik ze kibice stali sie gangami plus to ze u nas jest duzy fanatyzm, w kraju troche biedy itd i to wszystko wplywa na otoczke pilki jaka jest w Polsce. Ale zeby pieprzyc ze na zachodzie sobie poradzili to trzeba mieć tupet. Moze i pikniki pija razem i siedzą na jednej trybunie ale jakby to wszystko tam umarlo to by Sevilla nie ojebala z flag Ślaska, w Niemczech by nie bylo piro i wjazdów na murawe i nikt by nie byl bity i cięty co jakis czas.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując