Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.12.2019, 15:55
Dalej gramy w bardzo wolnym tempie, druga linia praktycznie unika gry "chowają się" za przeciwnika. Mało "odbiorów" , dużo strat to obraz gry defensywnych pomocników.
Obraz uzupełnić trzeba słabym przygotowaniem do sezonu.
Ale, to wcale nie znaczy, że w Łodzi jesteśmy na straconej pozycji.
Może chociaż, jakiś remis zaliczymy?
P. S
Słyszałem, że Buchal może zostać najlepiej grającym zawodnikiem w ekstraklasie ....... na czas.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......