|
To jest patologia, z którą można poradzić sobie tylko systemowo, poprzez odpowiednie działania rządu. Ale jak wiadomo od lat rząd (czy to jednych czy drugich) tematów około sportowych unika by się tej patologi właśnie nie narażać (potencjalny elektorat)... I tak trwamy w głębokiej patologicznej dupie od lat.
|