Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
22364
18.12.2019, 12:42
Jesteśmy pod tym względem zacofani w skali europy, co gorsza nie tylko zęby można stracić przez chodzenie w barwach po mieście ale i życie.. fanatyzm patologii tutaj działa nic wiecej
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou