Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ricenb
Member
Od: 03.2005
Offline
#
22357
18.12.2019, 00:29
niech sobie w koszulce Polonii po warszawce sprobuje poskakać po klubach i potem nazywa Kraków nienormalnym
ricenb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ricenb
Znajdź inne posty napisane przez ricenb