Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.12.2019, 11:17
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Łks to dla nas trochę pułapka. Każdy nastawiał się na lidera, że to będzie piękne przełamanie z takim zespołem i u siebie.
Mobilizacja na Pogoń była ogromna.

Obyśmy nie zlali Łksu, bo to może być dużo cięższy mecz i wrócimy w mało przyjemny sposób do punktu wyjścia.
Niech motywacja będzie tabela ekstraklasy.
My nie mamy po czym spoczywać na laurach. Wygrana z Pogonią to już historia. Dobrze że mecz już w czwartek, choćby z dwóch dni mniej LKSu na regenerację.