|
Kulturą gry i jakością zawodników na pewno przewyższamy ŁKS. Za nimi przemawia przygotowanie fizyczne i to, że grają u siebie. Mimo to liczę, że pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie wygramy. Stawiam 2-0 dla nas po golach Brożka i Kuby.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|