Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.12.2019, 07:28
Wszystko zależy od nas w tym sensie, że albo zagramy jak z Rakowem, albo jak z Górnikiem w pierwszej połowie. Sportowo jesteśmy lepsi, ale na forma wpływa wiele kwestii, a w naszym przypadku ważną rolę grają głowy. Jeśli te będą pracować normalnie, to po przełamaniu z Pogonią, przyjdzie pierwsze przełamanie na wyjeździe. Trzymam kciuki.
Do what you mean and mean what you do.