Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.12.2019, 00:24
Łks to dla nas trochę pułapka. Każdy nastawiał się na lidera, że to będzie piękne przełamanie z takim zespołem i u siebie.
Mobilizacja na Pogoń była ogromna.

Obyśmy nie zlali Łksu, bo to może być dużo cięższy mecz i wrócimy w mało przyjemny sposób do punktu wyjścia.