|
W ostatnich latach takie mecze które wydawały się łatwe i stały na drodze do czegoś (głównie walka o górna 8mkę) nam totalnie nie wychodziły...oby w czwartek nastąpił wyjątek od reguły. Mimo wszystko mamy lepszą kadrę i nie możemy takich meczów przegrywać w obecnej sytuacji
|