Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.12.2019, 12:14
Chcąc zostać w E-klapie to takie mecze trzeba wygrywać. W tym meczu muszą gryźć, kopać i szczypać od pierwszego do końcowego gwizdka sędziego. Mecz z cyklu tych o sześć puntków, których na wiosnę czeka nas o wiele więcej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga