|
W wątku meczowym padło pytanie ile nam będzie brakować po następnej kolejce do utrzymania się.
1. 3 pkt.
Wygrywamy w Łodzi
Górnik przegrywa z Jagą
Korona nie wygrywa w Szczecinie
2. 4 pkt
Wygrywamy w Łodzi
Korona wygrywa lub Górnik remisuje lub Arka przegrywa w Poznaniu
i nie zachodzą zdarzenia z pkt 1.
3. 5 pkt
dużo opcji, m.in remisujemy w Łodzi i Arka nie wygrywa
4. 6 pkt
też kilka opcji m.in. przegrywamy w Łodzi, Korona nie wygrywa i Arka przegrywa
7 punktów jest możliwe 8 chyba nie.
opcja koszmar: 9 pkt
Przegrywamy w Łodzi
Górnik wygrywa u siebie z Jagiellonią.
|