Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 15.12.2019, 17:21
W wątku meczowym padło pytanie ile nam będzie brakować po następnej kolejce do utrzymania się.

1. 3 pkt.
Wygrywamy w Łodzi
Górnik przegrywa z Jagą
Korona nie wygrywa w Szczecinie

2. 4 pkt
Wygrywamy w Łodzi
Korona wygrywa lub Górnik remisuje lub Arka przegrywa w Poznaniu
i nie zachodzą zdarzenia z pkt 1.

3. 5 pkt
dużo opcji, m.in remisujemy w Łodzi i Arka nie wygrywa

4. 6 pkt
też kilka opcji m.in. przegrywamy w Łodzi, Korona nie wygrywa i Arka przegrywa

7 punktów jest możliwe 8 chyba nie.

opcja koszmar: 9 pkt
Przegrywamy w Łodzi
Górnik wygrywa u siebie z Jagiellonią.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując