Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 14.12.2019, 20:57
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
To tak dla trenera Skowronka na materiał motywacyjny przed kolejnym meczem z Pogonią. Tak naszą Drużynę określają kibice Pogoni na swoim forum.

Kolejny mecz z leszczami Pogoń daje dupy. Przegraliśmy z Wisłą którą dziś każdy bije

żal co oni pokazali z Emerytami przegrać

Sfjdales sie panie Kosta przed banda emerytow poskrecanych na drut i odrzutow z innych zespolow, bez kasy , bez przyszlosci, 40 baniek dlugow, bez stadionu niedlugo.

A to była tylko wiselka, która zbiera oklep od wszystkich.

My jesteśmy na pierwszym, a weszlo w opisie do meczu mówi tylko o skisłej

Jak można tłumaczyć porażki z rakowem, wisłą płock i teraz z krakowskim bankrutem gdzie buchalikowi juz bluzę na łokciach łatają

lider przegrywa z jakimiś ostatnimi ogórami w tabeli. Tracicie punkty z golasami i biedakami.
heh śmiesznie i żałośnie to brzmi od poniemieckich polusów z gównianego miasta, sierot po bekdasie, ze stadionem z prlu... bogacze bez tytułów i historii...

TPFUUUU

ale takie zjawisko jest w naszym społeczeństwie normą. Cham trochę zasmakuje normalności - kupi SKODE troszke wiecej zarobi (cale zycie smarował chleb smalcem i w domu januszerka) i teraz sie wożą na farmazonie po autostradach,,, IDEALNE odwzorowanie januszerki cebulackiej tym razem na przykładzie śledzi... Polus troszke kredytów nałapie i juz mysli ze w NYC mieszka....
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 14.12.2019 o godz. 21:12.

Odpowiedz cytując