Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 14.12.2019, 17:10
Plus dla...Skowronka za gola.To musiało być trenowane i wyszło idealnie.Mecz jak na ten skład dobry, choć zgadzam się z wolfym że nim się nie utrzymamy.|Nie wiem jak ale przynajmniej 3-4 tzw 'pewniaki' muszą dojść.

Liczyłem tu na punkt(y) i się udało ale uważam że z ŁKS-em będzie o wiele trudniej. Nawet zakładając wtopę, to przy ewentualnej wtopie Arki z Amiką , to tylko 5 punktów.

Na pewno podbudowało to nasze trio, gdzie atmosfera tam była grobowa. Zaryzykować panowie, bo co prawda dostaliście zgliszcza ale jednak ponad 100 letnia tradycja zobowiązuje.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując