leszekm napisał(a):

|
piłkarze zobaczyli kilkuminutowy klip, na którym ujrzeli swoich bliskich. Kochamy cię tato. Wiemy, że dasz radę takie słowa muszą wzruszać i ładować.
|
Gdyby znów przegrali, to przed ŁKS-em musiałby te dzieciaki chyba porwać, a okupem byłyby 3 punkty
