Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 14.12.2019, 12:20
Ze względów zdrowotnych odpuściłem wczorajszy mecz pierwszy raz od 2016 roku - siedziałem w domu, nc+ wylaczone, specjalnie pracowałem, ale sledzilem na chacie co tam pisza.

Bardzo sie ciesze i jednoczesnie smuce, że straciliśmy mimo dobrej gry za Skowronka straciliśmy co najmniej: 1pkt ze Slaskiem, 1pkt z Lechia i 3pkt z Gornikiem...

Odpowiedz cytując