Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 14.12.2019, 11:19
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jaka ta liga jest popieprzona. Lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligii, która charakteryzuje się najgorsza obrona w lidze i przez cały mecz oddaje 1 celny strzał ( i to jakiś z 30 metrów wprost w bramkarza), ale co gorsza nie potrafi przez większość meczu stworzyć żadnej składnej akcji. Fakt, że mieli ze 3 groźne strzały obok, ale my też mieliśmy 2 sam na sam Brozia i Chuki. Uff.. jaka ulga, że w końcu przerwaliśmy tą serię. Po meczu atmosfera jakbyśmy mistrza zdobyli
Ten lider strzelił 22 gole w 19 meczach. Zagrali dokładnie tak jak się spodziewałem. Z drużynami mozolnie wymęczającymi punkty można wygrywać przez przypadek i tak też się stało. Nie chce naszym niczego ujmować ale takie są fakty. Wynik tego meczu to była loteria.

Mam nadzieję, że to zwycięstwo zbawiennie wpłynie na głowy naszych zawodników. Bo potwornie plątały im się nogi w ostatnich kilku meczach.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując