Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 13.12.2019, 22:28
W końcu !! Nie mogę śpiewać bo Synek w końcu zasnął i Żona usypia ale jutro od rana śpiewam gromkim głosem !!

Dobranoc! Jesteśmy w grze!

Ograliśmy lidera!
Odpowiedz cytując