|
Smutne jest to że gdybyśmy przed rundą sprowadzili/wypożyczyli kogoś na środek obrony to przez te 10 meczy można było złapać parę pkt na +. Jeden zawodnik a zrobiłby różnicę.
Chyba mało kto się spodziewał, że R.Janicki nie zdoła się odbudować choćby na przeciętniaka, i że cała obrona tak poleci.Oby się udało odrobić na wiosnę straty.
A dziś, chodź jestem optymistą, to obawiam się jak większość. Chodź remis po mądrej grze ...
|