Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12054
Stary 13.12.2019, 13:02
szejkspir napisał(a):Wyświetl post



Kto pyta, nie błądzi? - LINK
Jarosław Królewski napisał(a):
Osobiście jednym z moich zadań, które sobie postawiłem, jest skupianie się na międzynarodowych inwestorach oraz korporacjach uwzględniając wycenę Klubu, która obowiązywała w czasie emisji akcji, dlatego moje wymagania były/są takie, a nie inne.
Bez żartów, z tego wynika, że przy poszukiwaniu potencjalnego inwestora zakłada, że zadłużona po uszy spółka akcyjna na skraju upadłości, bez realnego majątku i z ujemnymi kapitałami własnymi jest warta tyle, ile wynosi nominalna wartość wydanych akcji, czyli blisko 80 mln zł...?

Serio...?
Odpowiedz cytując