|
Member
Offline
|
|
Kto pyta, nie błądzi? - LINK
Cytat:
|
Oto efekt naszej wspólnej pracy, zapoczątkowanej wpisem Jarosława Królewskiego z 23 października. Miejcie na uwadze, że ostatnie pytania dodaliśmy jeszcze przed 11 listopada. Sytuacja klubu była wówczas nieco inna, toteż dzisiaj część zagadnień została już wyjaśniona za pośrednictwem innych mediów. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, bo jest to Wasza praca. Za którą zresztą bardzo dziękujemy. Mimo wszystko zdecydowaliśmy się opublikować wszystkie pytania, które zadaliśmy panu Jarosławowi Królewskiemu. Czy takie odpowiedzi Was satysfakcjonują? Czyt to jest otwartość i transparentność? Czy my dobrze wypełniliśmy powierzoną rolę? Na te pytania już nie oczekujemy odpowiedzi i zapraszamy do galerii lektury.
|
|
|