|
No co zrobić - miasto czuje się bezkarne, robią z nami co chcą. Podziękować Wiślakom, którzy na czerwonego Jacka oddali swój głos (a było takich wielu, choćby na tym forum).
Dopiszę tyle - wiem, że z tymi urzędasami rozmawiać, aby coś osiągnąć, trzeba inaczej, popieram jednak klub w ich działaniach, narracji, bo nie ma co się układać z miejskimi przekrętami. Kozioł to powinien dostać zakaz wejścia na mecze Wisły.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 13.12.2019 o godz. 10:35.
|