leszekm napisał(a):

Żenujące jest to stwierdzenie "Po wynikach nie widać sukcesów, które jakoby obecny zarząd klubu odnosił" - stwierdzenie godne kibica parchów. Może własnie wyniki są takie bo nie ma pieniędzy przez bubel który miasto wybudowało?
Bo miasto przez kilkanaście lat wspomaga parchowie a nas nie.