Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22304
Stary 12.12.2019, 18:41
@serek przecież nie taka była sytuacja Amiki, nie groził im spadek tylko pucharów chcieli a właściciel miał 2 licencje.

Klub piłkarski upada a Wisła powstała jako klub piłkarski.
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 12.12.2019 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując