BigLeb napisał(a):

|
Zacytowałem Twój wpis, bo zgadzam się z Jażdżyńskim, że po spadku i ucieczce poprzez bankructwo od długów nie będziemy już tym samym klubem z ciągłością historii od 1906 roku - co nie tylko Ty zdajesz się bagatelizować.
|
No tak, wpis w KRS to esencja świata. On legitymizuje wszystko. Ciekawe czy mamy ów wpis z 1906 roku? Nie? To od kiedy właściwie istniejemy? I jak to jest z innymi klubami?