Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22300
Stary 12.12.2019, 18:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumiem, czemu cytujesz akurat mój wpis. Sytuacja Lecha nijak ma się do naszej, nawet po bankructwie i starcie od niższych lig.
Zacytowałem Twój wpis, bo zgadzam się z Jażdżyńskim, że po spadku i ucieczce poprzez bankructwo od długów nie będziemy już tym samym klubem z ciągłością historii od 1906 roku - co nie tylko Ty zdajesz się bagatelizować.
Odpowiedz cytując