serek.c2 napisał(a):

|
Nie bardzo rozumiem, czemu cytujesz akurat mój wpis. Sytuacja Lecha nijak ma się do naszej, nawet po bankructwie i starcie od niższych lig.
|
Zacytowałem Twój wpis, bo zgadzam się z Jażdżyńskim, że po spadku i ucieczce poprzez bankructwo od długów nie będziemy już tym samym klubem z ciągłością historii od 1906 roku - co nie tylko Ty zdajesz się bagatelizować.