Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
22294
12.12.2019, 17:08
w kraju i na świecie jest wiele klubów o takich barwach jak nasze kilka lub kilkanaście Wisełek nawet kilka białych gwiazd w herbie by się znalazło ale nasza jest tylko ta która istnieje od 1906 roku w Krakowie
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital