Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
Od: 05.2013
Offline
#
22291
12.12.2019, 16:46
dla mnie (chociaż nie wgłębiałem się w temat) honorowym było by tak jak Szombierki bez ucieczek ze zmianą nazwy patrz RTS , POGOŃ czy inne i ze spłaconymi całkowicie długami niech tradycja będzie ciągła bez skazy
ital
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ital
Znajdź inne posty napisane przez ital