Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 12.12.2019, 14:51
Portowiec48 napisał(a):Wyświetl post
No to wam powiem, że u nas w Szczecinie wszyscy bardziej obawiają się tego meczu z wami niż spotkań z Legią czy Lechem, szczególnie, że odpada nam dwóch czołowych stoperów w tej lidzie i na środku obrony może zagrać Bartkowski... niestety mam wrażenie że wygracie 3:1
Panie jeśli doczłapiecie w 7 piłkarzy do dacie radę lekko wygrać
Odpowiedz cytując