Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.12.2019, 10:16. Turniej TWSD w Fife 20.
Proszę moderatorów o wyrozumiałość i zostawienie tematu na kilka dni.

Pytanie mam krótkie : czy byłby ktoś chętny w okresie świąteczno - noworocznym zagrać mały turniej w fife 20 na ps4?

Jeśli tak to proszę tu się wpisywać, jeśli będzie paru chętnych założę już właściwy temat w Hyde parku.
Ddf
Odpowiedz cytując