|
Proszę moderatorów o wyrozumiałość i zostawienie tematu na kilka dni.
Pytanie mam krótkie : czy byłby ktoś chętny w okresie świąteczno - noworocznym zagrać mały turniej w fife 20 na ps4?
Jeśli tak to proszę tu się wpisywać, jeśli będzie paru chętnych założę już właściwy temat w Hyde parku.
|