Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 11.12.2019, 23:45
Powiem krótko... Współczuję tym co postanowili grać progresje na zwycięstwo Wisły :d
A bardziej poważnie. Jutro znów wyjdziemy wystraszeni, prosząc o jak najniższy wymiar kary. To nie może dobrze się skończyć. Wiem, że fajnie wyzywa się Janicki ego, Silve itp. Tylko oni się starają, ale umiejętności brak. A kolejny babol tylko pogarsza sytuację, bo pewność siebie wciąż spada. Kto uprawia jakiś sport ten wie ile od tego może zależeć.
Oby jutro piłkarze nas pozytywnie zaskoczyli. Trzeba wierzyć i mimo mrozu wspierać na R22.
Odpowiedz cytując